Hakkımızda

Ataş Taşımacılık

Ofis ve evleriniz de bulunan eşyalarınızın farklı bir adrese teslim edilmesini sağlayan en iyi nakliyat firmalarından bir tanesiyiz. İskenderun Nakliyat istediğiniz gün ve saat de gelerek taşıma ve paketleme işlerinizi yapmaktadır. Taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilmemiz için bulunduğu kat çok önemlidir. Eğer yüksek katlı bir alanda ise bunun için asansör taşımacılık sistemi kurulması gerekir.

ataş taşımacılık

İskenderun Evden Eve Nakliyat

Bazı eşyalar merdivenle taşınamayacak kadar büyük ve ağır olabiliyor. Bu gibi durumlar da son dönemler de geliştirilen asansör taşıma sistemi uygulanır. Bu nedenle taşıma işlemleri daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmış olur. Asansörlü taşıma sistemi yüksek katlı daireler için uygulanan bir sistemdir. Ev veya ofisiniz yüksek katta ise personel gücünden yararlanmadan direkt olarak taşıma işlemi asansörler ile yapılır. Pencerenizin kenarına asansör sistemi kurulur. İskenderun Ataş nakliyat olarak bize daha önceden bilgi vermeniz gerekir.

İskenderun Nakliyat Misyon

Asansörlerin bakımlarını yaptıktan sonra kurulum işlemi gerçekleşir. Asansör bakımları çok önemlidir. Halatların bakımının yapılması asansörün kopmaması açısından önemlidir. Asansör halatlarının kopması sonucundan eşyalarınız zarar görebilir. Böyle bir durumla hiç kimse karşılaşmak istemez. Firmalardan fiyat konusundan bilgi alırken taşıma işleminin nasıl yapılacağı hakkında mutlaka bilgi almalısınız. Asansör taşıma sistemi ve normal taşıma sistemi arasında fiyat konusunda fark bulunur. İskenderun nakliyat firması olarak fiyat konusunda müşterilerimizi zor durumda bırakmadan onlara yardımcı oluyoruz.