Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma Kurumsal taşınma işlemini şayet eşiniz ve dostunuz ile yapılacağını zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü kazın ayağı öyle değildir. Zannedildiği kadar kolay ve üstesinden gelinebilecek kadar kolay bir iş değildir. En akla gelebilecek şey ise nakliyatın sizin zannettiğinizden daha uzun sürmesidir. Ayrıca kontrol sizde olmadığı için bu sürenin biraz daha uzaması anlamına gelmektedir. Bunu İskenderun Ataş evden eve nakliyat olarak söylüyoruz.

kurumsal taşıma

İskenderun Kurumsal Taşıma; Nakliye Denildiğin de Akla Geliriz.

Eşiniz ve dostunuz ile yapılan nakliyat işinin daha uygun fiyata geleceğini zannediyorsanız bir kez daha yanıldığınızı belirtmek isteriz. Çünkü bu alanda profesyonel olmayan arkadaşlarınızın eşyalarınıza zarar verme ihtimali olabildiğince fazladır.

Ayrıca yemek ısmarlama konusunu da düşünürsek size mal olan maliyet zannettiğinizden fazla olacaktır. Maliyet belki çok önemli değildir. Ancak nakliyat sağlıklı bir şekilde yürümeyecek kontrol sizde olmadığı için aksama olacak ve ağır eşyaları da siz taşıdığınız için işin tüm zor tarafı size yüklenecektir. İskenderun kurumsal taşımacılık olarak bu yöntemi size tavsiye etmiyoruz.

Kurumsal Taşıma Nakliye Araştırmanızı İyi Yapın

Muhtemelen nakliyat gününü tek izin gününüz olan Pazar gününe denk getireceğinizden işinizde ağrılarla çalışmak zor olacaktır. Ayrıca kontrol sizde olmadığı için elemanlar yeni eve koyacakları eşyaları kafalarına göre dizecekler. Böylece yeni evinizdeki eşyalar yağmadan çıkmış gibi olur. 2 hafta boyunca toparlanamazsınız.

Günlerce eşyalarınızı odadan odaya taşıyıp yerleştirmeye çalışırsınız. Bu da size zannettiğinizden hem zaman olarak hem de maliyet olarak pahalıya patlayacaktır. Kurumsal taşımacılık firması olarak hep gözlemlediğimiz olaylardır.